Årsmøte

Søndag 21.februar avholdt menigheten sitt andre årsmøte,denne gang med gjennomgang av regnskap og budsjett.

Men før vi kom så langtkunne mellom 40 og 50 store og små,nyte en deilig middag med kjøttkaker på menyen,og kaffe og kaker til dessert. I år som i fjor,var det Anita & Jan som tok på seg kokkeansvaret.

Menighetsrådet valgte å hedre to av menighetens medlemmer for deres innsats gjennom mange år. Anita for sitt arbeid som kasserer,og Kjell Ove for sitt arbeid som musikalsk ansvarlig i menigheten. Også Eddie fikk takk for sin innsats.Ikke minst for sin inspirerende forkynnelse,som alltid løfter opp istedenfor å trykke ned!

This entry was posted in Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *