120 års jubileum

«Stor er din trofasthet», ble åpningssangen på menighetens markering av sitt 120 års jubileum. Det var en godt besøkt festkveld,med mye sang og musikk og historiske tilbakeblikk. Ketil leste fra salme 139 til innledning. Ann-Elin holdt barneandakt,og understreket at alle i en menighet er like viktige, selv om oppgavene er forskjellige akkurat som lemmene på kroppen vår.
Det var solosang av Kristjon, duett av Jeanette & Kjell Ove og trio av Johnny, Ketil og Kjell Ove.

Festtaler var Knut Olaf Frikstad som var pastor i menigheten for 31 år siden, og første pastor i den nye kirka. Prekenen; «Er Gud religiøs»? er verd å lytte til,og finnes under «Taler»
Det hele avsluttet med et skikkelig «Jubileumskakebord» 🙂

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar