Gudstjeneste 14.mars

Hvilken glede jeg får når jeg kommer sammen med Guds hellige folk”;var første sang i dagens gudstjeneste. En gudstjeneste som i høyeste grad gav grunn til å glede seg. Det er ikke så ofte det er bevegelse i dåpsbassenget,men i dag ble Milla,ei ung jente i menigheten døpt. En bestemmelse hun hadde tatt for snart et år siden. Men før vi kom så langt, ledet Johnny forsamlingen i bl.a “Happysangen”, og Elin fortalte om hvordan Jesus var i møte med barna.Han tok dem på fanget og velsignet dem,og sa at Guds rike hørte dem til.Vi delte også nattverd i møte.
Med utgangspunkt i Mat.28;18-20 holdt Eddie preken med overskrift “Den kristne dåp”. Den kan du høre under taler. 
Som alltid avsluttet vi fellesskapet med kirkekaffe.

This entry was posted in Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *