1.Juledag

1.Juledags gudstjeneste åpnet med duett av Kjell Ove & Jeanette, som sang «Fader Vår». Tett etterfulgt av fellessangen «Kom nu med Lovsang». Juleevangeliet fikk vi lest av Eirik, før Milla sang «Julekveldsvisa».
En annen av menighetens ungdommer;Agnete, fortalte litt om sin jobb i Ungdom i Oppdrag. Vi fikk også høre om den spennende tiden som ligger foran,der hun skal lede et team som skal til Filipinene å evangelisere. Alt de gjør er basert på frivillighet,og ingen i staben er lønnet. De er derfor avhengi av giverglede fra enkeltpersoner. Skulle du ha lyst å støtte Agnete økonomisk enten med et engangsbeløp eller et fast månedsbeløp,så er hennes kontonummer 4750 17 78091.

Eddie hadde en spennende preken med overskriften «Profetiene om Jesu fødsel». Kan lyttes til under «Taler».
Gudstjenesten avsluttet som den begynte – med duettsang av Kjell Ove & Jeanette. Denne gang med «Den heliga stad»

Vi ønsker alle ei fortsatt God Jul,og velkommen på julefest 3.juledag kl.17:00

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar