Vi synger julen inn!

4.søndag i advent – en nydelig stjerneklar vinterkveld. Kirka fylles til randen av store og små som er samlet for å synge julen inn.  Kristjon åpnet det hele med en flott versjon av «Christmassong». Gospelkoret fortsatte med «I en natt» og «Englenes budskap». Dramagruppa fremførte på en fantastisk måte sitt egenproduserte stykke «På reise i tid», fullt av humor og et klart budskap om hvorfor Jesus kom til jorden.
Kjell Ove & Jeanette sang «O Helliga natt», en klassiker man ikke kommer utenom når man synger julen inn. Barnekoret deltok også med frisk sang.Menigheten har tidligere sendt ut en folder i posten med julens program, og på den var det mulig å bli med i trekning av en premie for den som løste vedlagte sudoku. Vinneren, ei ung dame fra Hillesøy, ble den heldige vinner =)
Det var som seg hør og bør på et slikt arrangement;mye sang. Det hele ble avsluttet med Deilig er jorden,før det duket for et kaffe og deilige kaker.

Vi ønsker dere alle ei riktig god jul!

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar