Gudstjeneste 6.april

Oddmund ønsket velkommen til møte og siterte et skriftsted; Jesus Kristus er i går og i dag den samme, ja til evig tid. Et utvidet husorkester stemte i den første av mange friske og gode sanger; Salige visshet Jesus er min.

Til barneandakten hadde Eddie tatt med seg ei lommelykt, Bibelen og et kart. For å finne ut hvordan du skal finne frem på kartet må du vite hva de forskjellige tegnene betyr. Det beste er om noen kan vise deg hvor du skal gå. Jesus hjelper oss å gå riktig vei i livet. Bibelen er som kartet for oss og salme 119;105 sier noe om hvordan vi kan finne frem – Ditt ord er en lykte for min fot og et lys på min sti.

Både i for- og etterkant av nattverden, ledet husorkesteret i lovsang.
Menigheten hadde i dag besøk av Baptistsamfunnets generalsekretær Terje Aadne. Han talte ut i fra Joh.14; 5-7. Talen kan du lytte til under «Taler», men vi beklager dårlig lydkvalitet.


Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar