Årsfest 2016

Søndag 14.februar avholdt menigheten sitt andre årsmøte, denne gangen med rapporter, regnskap og budsjett. Men før vi kom dit delte både Ketil og Eddie noen tanker med oss. Ketil snakket om kvinnen ved Sykars brønn og hennes iver etter å fortelle andre om sitt møte med Jesus. Han stilte spørsmålet til oss alle; er vi ivrig etter å gjøre det samme? 
Eddie tok utgangspunkt i Rom.4;18. Når menneskelig håp er ute så kan vi sette vårt håp til Gud. Salme 62;1 sier at i håp til Gud er min sjel stille. Sammen med Gud er det alltid håp!

Det var god tid til å kose seg med lapskaus og deilige kaker og kaffe til dessert. Også i år ble det gjort stas på en av menighetens medarbeidere. Oddmund delte ut blomst til Astrid denne gangen for hennes innsats både i menighetsråd og barnearbeidet, selv etter at hun og familien har flyttet til byen.

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar