Bønnegudstjeneste

» For jeg vet hvilke tanker jeg har om dere; sier Herren.Det er fredstanker, og ikke tanker til ulykke. Jeg vil gi dere framtid og håp». Dette var ordene vi ble møtt med da vi ankom kirka til bønnegudstjeneste, og årets første samling for menigheten. 

Gudstjenesten var lagt opp annerledes enn den pleier å være; Eddie leste flere skriftavsnitt med Guds løfter til sitt folk,og mellom sitatene lyttet vi til lovsang. Det var fantastisk å bare sitte stille ned å lytte til Guds ord både verbalt og musikalsk. 
Lovsangsteamet ledet også i sang og tilbedelse, før Oddmund tok forsamlingen med i forbønn for kommunen og nærmiljøet. Møte avsluttet med forbønn for hverandre.

Vi ønsker alle lesere av vår hjemmeside,et velsignet Godt Nytt år; «Måtte Guds fred,som overgår all forstand,bevare deres hjerter og tanker i Kristus Jesus.!»

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar