Lovsangsmøte

Menigheten har igjen arrangert et bønnedøgn, der bønnerommet har vært bemannet fra kl.17.00 lørdag til kl.17.00 søndag ettermiddag. Det er alltid spesielt å få være med på dette.Flere opplevde det ekstra sterkt å sitte ved korset,der bønnebegjærene var hengt opp. 
Dagens lovsangsmøte markerte avslutningen på arrangementet.Eddie åpnet med å lese fra Salme 103, og ba for alle bønnebegjær som var kommet inn i løpet av døgnet.
Eddie talte over temaet «Hvem kan bli døpt? Temaet var nok ikke tilfeldig valgt ettersom det var dåp i dag.Det er alltid gledelig når noen velger å vise sitt standpunkt for Jesus på denne måten.I dag var det to stykker som lot seg døpe;Maria & Stefania.
Rammen rundt hele møte har vært en atmosfære av lovsang og tilbedelse.

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar