Gudstjeneste 3.februar

Denne helgen har menigheten hatt besøk av lovsangsbandet  «Sound of Worship». Bandet kommer fra Baptistkirken i Kasfjord ved Harstad, og består av 6 flotte ungdommer. Lørdagskveld holdt de lovsangskonsert for stedets ungdommer, og etterpå var det pizza,boller og gode samtaler i Arken.

De deltok også på søndagens gudstjeneste. Oddmund ønsket velkommen, og leste utdrag fra en sang til innledning:

Hans kjærlighet er grenseløs
Hans nåde er uendelig
Hans kraft ingen mennesker utforske kan
For av sine evige veldige skatter
Så gir han og gir han og gir han igjen.

Han gav så ord og toner til våre gjester som tok hånd om resten av møte. Med varierte og sterke sanger, ledet de forsamlingen i lovsang. Jon Erling Madsen, pastor i Kasfjord Baptistkirke, talte og tok oss med på Peters vandring med Jesus. Du kan lytte til prekenen under «Taler».
«Sound of Worship» avsluttet gudstjenesten med å proklamere «God is not dead»! 🙂

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar