Sangmøte 12.juni

Denne helgen har menigheten hatt besøk av mannskoret «Kaikameratene» fra Grøtavær med dirigent Knut Olaf Frikstad i spissen. I går; lørdag, deltok de på kafé i Arken der det var stor stemning med frisk og god sang både av koret og forsamlingen.
Også i dagens møte fikk vi gleden av mye sang og musikk, men før det ønsket Anita velkommen og leste fra Salme 23 til innledning. Johnny hadde barneandakt og snakket om bibelverset – den som ber får og den som leter finner. Han hadde gjemt noen gosaker på plattformen som ungene skulle lete etter – og de fant 🙂 
Knut Olaf prekte over temaet «For meg er livet Kristus».  Opptaket finner du under «Taler».

«Den som sprer velsignelse trives godt!» Ord.11;25

Ha ei velsignet uke!

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar