Sangmøte 12.juni

Denne helgen har menigheten hatt besøk av mannskoret “Kaikameratene” fra Grøtavær med dirigent Knut Olaf Frikstad i spissen. I går; lørdag, deltok de på kafé i Arken der det var stor stemning med frisk og god sang både av koret og forsamlingen.
Også i dagens møte fikk vi gleden av mye sang og musikk, men før det ønsket Anita velkommen og leste fra Salme 23 til innledning. Johnny hadde barneandakt og snakket om bibelverset – den som ber får og den som leter finner. Han hadde gjemt noen gosaker på plattformen som ungene skulle lete etter – og de fant 🙂 
Knut Olaf prekte over temaet “For meg er livet Kristus”.  Opptaket finner du under “Taler”.

“Den som sprer velsignelse trives godt!” Ord.11;25

Ha ei velsignet uke!

This entry was posted in Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *